Kancelaria Notarialna Notariusz Ewy Górskiej w Szczecinie, rozpoczęła działalność w lutym 2017 roku, po odbyciu przez Ewę Górską aplikacji, asesury notarialnej i mianowaniu w grudniu 2016 roku do pełnienia funkcji notariusza w Szczecinie. Kancelaria zapewnia Klientom bezpieczeństwo prawne, poufność, solidność i terminowość.

Kancelaria położona jest w centrum Szczecina, w pobliżu Urzędu Miasta Szczecin, w lokalu numer 4, położonym na drugim piętrze budynku, przy ulicy Monte Cassino nr 16. W budynku znajduje się winda, w tym również dla osób niepełnosprawnych.

Położenie zapewnia dogodny dostęp zarówno dla osób zmotoryzowanych, korzystających z komunikacji miejskiej, jak i pieszych. Bezpośrednio przed budynkiem Kancelarii oraz wzdłuż sąsiadujących ulic dostępne są miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania).

W lokalu, w którym znajduje się kancelaria notarialna, swoją siedzibę ma również kancelaria radcy prawnego, prowadzona w ramach spółki komandytowej

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 16:00, a po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość dokonania czynności w innych godzinach.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku, gdy przemawia za tym szczególny charakter czynności lub szczególne okoliczności (np. zły stan zdrowia Klienta), czynności mogą być również dokonywane poza siedzibą Kancelarii.